1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kan Donduran Olay! Karnını kesip bebeğini çaldılar!
Kan Donduran Olay! Karnını kesip bebeğini çaldılar!

Kan Donduran Olay! Karnını kesip bebeğini çaldılar!

ABD'nin Teksas eyaletinde yaşayan 21 yaşındaki kadın, evine giren bir kadın tarafından öldürüldü. 8 aylık hamile olan kadının karnının kesilip bebeğinin çalındığı ortaya çıktı.

A+A-

Teksas'da  meydana gelen korkunç olay 911’e bir ihbarla ortaya çıktı. Polis ihbarın yapıldığı evde yaptığı kontrolde  8 aylık hamile 21 yaşındaki Reagan Hancock’un cesedi ile karşılaştı. Karnı yarılmış olarak bulunan genç kadının bebeğinin alındığı anlaşıldı.

Sözcü'den Tayfun Hopalı'nın haberine göre: Polis olaydan sonra yaptığı incelemede 27 yaşındaki Taylor Parker isimli kadını cinayet sanığı olarak gözaltına aldı. 

bebek-004.jpg

Taylor Parker'in 911’i arayarak yeni doğum yaptığını çocuğunun nefes alamadığını belirterek hastaneye ambulansla geldiğini belirledi.

Doktorlarında genç kadının yeni doğum yapmış bir anne görüntüsü vermemesinden şüphelenmesi ile hastaneye gelen polis Taylor Parker'i gözaltına aldı.

Bebeğin öldüğünü açıklayan yetkililer Taylor Parker'in anne ve bebeğin ölümünden suçlanıp tutuklandığını ve önümüzdeki günlerde mahkemeye çıkacağını belirttiler.

bebek2.jpg

Ağrı Söz / Gündem Editörü

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.