1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İzmir'de Deprem! Yıkılan Binalar var! Enkaz Altında Kalanlar var
İzmir'de Deprem! Yıkılan Binalar var! Enkaz Altında Kalanlar var

İzmir'de Deprem! Yıkılan Binalar var! Enkaz Altında Kalanlar var

İzmir'de Korkutan deprem! Saat: 14:48 sularında İzmir'in Seferihisar ilçesinde gerçekleşen yerin 16,5 kilometre derinliğinde depremde bir çok ev ve bina yıkıldı.

A+A-

İzmir'de Korkutan deprem! Saat: 14:48 sularında İzmir'in Seferihisar  ilçesinde gerçekleşen yerin 16,5 kilometre derinliğinde depremde bir çok ev ve bina yıkıldı.

Kandilli rasathanesinin verilerine göre İzmir ve çevre illerde yaşanan deprem 15 saniye sürdü. Deprem 6.6 şiddetinde gerçekleşti.

izmir-002.jpg

İzmir Valiliğinden yapılan Açıklamada: İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger “Bize intikal eden can ve mal kaybıyla ilgili henüz bilgi yok. Kriz merkezine geçeceğiz, gelen bilgiler neyse aktaracağız.” dedi.

Merkezi üssü Ege Denizi'nin İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6,6 büyüklüğündeki depremle ilgili AA muhabirine açıklama yapan Vali Köşger, şiddetli bir deprem yaşandığını belirtti.

izmir-deprem-yikilan-binalar.jpg

izmir-deprem-yikilan-binalar-evler.jpg

izmir-yikilan-bina-deprem.jpg

izmir-yikilan-evler-deprem.jpg

Ağrı Söz / Genel Editör
İzmir'de Yıkılan Binalar var! İlk Görüntüler Geldi

İzmir'de Yıkılan Binalar var! İlk Görüntüler Geldi

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında 6,6 büyüklüğünde deprem oldu. Deprem sonrası Buca ve Bayraklı'da bazı binalar yıkıldı.

İzmir'de Deprem! Yıkılan Binalardan İlk Görüntüler

İzmir'de Deprem! Yıkılan Binalardan İlk Görüntüler

Ege Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'de yoğun olarak hissedilen deprem, büyük paniğe neden oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.