1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İçişleri Bakanlığı Bildirdi! Çalışma Belgesi Süresi Uzatıldı
İçişleri Bakanlığı Bildirdi! Çalışma Belgesi Süresi Uzatıldı

İçişleri Bakanlığı Bildirdi! Çalışma Belgesi Süresi Uzatıldı

İçişleri Bakanlığı tarafından yoğunluk sebebiyle yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmesi için ‘Çalışma İzinleri Görev Belgeleri’ne yönelik genelge yayımlayarak belge çıkarma süresinin 7 Mayıs Cuma günü saat 24.00’e kadar geçerli olacağını bildirdi.

A+A-

AGRİSOZ.COM - İçişleri Bakanlığı tarafından yoğunluk sebebiyle yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmesi için ‘Çalışma İzinleri Görev Belgeleri’ne yönelik genelge yayımlayarak belge çıkarma süresinin 7 Mayıs Cuma günü saat 24.00’e kadar geçerli olacağını bildirdi.

İzin Belgesi Alamayanlar İçin Düzenleme

Konuya ilişkin İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada muafiyet alanında olmasına rağmen sistem üzerinden henüz çalışma izni görev belgesi alamayan, iş yeri sahipleri, kendi nam ve hesabına bağımsız çalışanlar, kendi özel sandıklarına tabi olmaları nedeniyle sosyal güvenlik sisteminde kayıtları bulunmayan bankacılık sektörü çalışanları için de yeni düzenlemenin yapıldığı belirtildi. Bu kapsamda Gelir İdaresi Başkanlığı ve Türkiye Bankalar Birliği öncelikli olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlar tarafından gereken entegrasyonların sağlandığı da ifade edildi.

Detaylı Kontrol Yapılacak

Valiler ve kolluk kuvvetleri tarafından yürütülücek denetim faaliyetlerinde çalışma izni görev belgelerinin detaylı olarak kontrol edileceği ve herhangi bir suiistimalin tespit edilmesi durumunda taahhütte bulunanların gereken idari/adli işlemlere tabi tutulacağı bildirildi.

Türkiye'de mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler

Türkiye'de mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler

Her bir köşesinden cenneti andıran mekanlar çıkan Türkiye'de gezilmesi ve mutlaka görülmesi gereken seyahat rotaları bulunuyor. Bu seyahat rotalarından bazıları şu şekilde:

Türk ünlülerin Instagram'daki takipçi ve hayran sayıları

Türk ünlülerin Instagram'daki takipçi ve hayran sayıları

Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları, takipçileri ve hayranları tarafından her zaman merak uyandırmıştır.Instagram'da da ünlülerin sosyal medya hesapları takip edilirken, hangi ünlünün kaç takipçisi olduğu ilgi çekiyor. Türk ünlülerin Instagram takipçi s

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.