1. HABERLER

  2. AĞRI

  3. Hüda Par’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Ziyaretleri
Hüda Par’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Ziyaretleri

Hüda Par’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Ziyaretleri

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığı'ndan bir heyet "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti.

A+A-

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığı'ndan bir heyet "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle kentteki basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Hür Dava Partisi (HÜA PAR) İl Başkanı Şaban Gökhan, Başkan Yardımcısı Ahmet Karhan, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Burhan Aslan, İl Başkanlığı Muhasibi Fırat Turan'dan oluşan heyet, Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaattin Aslan, İHA Ağrı Temsilcisi Ahmet Genç, Ağrı Güncel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kerem Engin, Ağrı Memleket Gazetesi İmtiyaz Sahibi Melikşah Kökser, Mesuliyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arif Dondurmacı, Ağrıda Haber İmtiyaz Sahibi Yüksel Aslan'ı ziyaret ederek basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

HÜDA PAR İl Başkanı Şaban Gökhan, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak basının güçlü olduğu ve sorunların çözümü için gayret ettikleri oranda memleketlerde olumlu gelişmelerin yaşandığına dikkat çekti.

Şaban Gökhan, "Basın bir güçtür bu güç haklının yanında yer alırsa, basın mensubu bu görevini adaletin tesisi noktasında, ibadet şuuruyla yaptığı zaman Allah katından da mükafat alır. Basın öyle bir durumdaki zalimi mazlum, mazlumu da zalim gösterebilmektedir maalesef. O yüzden basın mensubu bu görevini ifa ettiği sırada çok dikkat etmeli ve hassas olmalı gerektiği kanaatindeyiz. Basın özgür ve tarafsız olmalı ve yaptığı haberlere de mülki amir, idareciler objektif bakarak değerlendirmeli. Bu şekilde hem basın mensubu rahatça işini yapabilir ve hem de ilin sorun, sıkıntılarının çözüme kavuşması için rahatça gündem yapılabilir. Bu anlamda teşkilatı olarak her zaman basının yanında yer almışızdır. Yerelde basın güçlü olduğunda memleket açısından olumlu gelişmelere imza atılmaktadır" ifadelerini kullandı.

Basın mensupları da HÜDA PAR'ın basın hususundaki hassasiyetlerinin kendilerini mutlu ettiklerini ve ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek HÜDA PAR yönetimine teşekkür ettiler.

IHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.