1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hentbol Yarı Final Müsabakaları Başladı
Hentbol Yarı Final Müsabakaları Başladı

Hentbol Yarı Final Müsabakaları Başladı

Okul Sporları Genç erkekler ve Genç kızlar Hentbol yarı final müsabakaları 12 ilden 8 erkek 8 kız olmak üzere toplam 16 takımın katılımıyla Erzincan'da...

A+A-

Okul Sporları Genç erkekler ve Genç kızlar Hentbol yarı final müsabakaları 12 ilden 8 erkek 8 kız olmak üzere toplam 16 takımın katılımıyla Erzincan'da başladı.

Okul Sporlarının 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı faaliyetleri aralıksız olarak devam ediyor. Okul Sporlarının faaliyet programında yer alan Genç kızlar ve Genç erkekler yarı final müsabakaları Erzincan'da başladı. Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yıldırım Akbulut Spor salonunda gerçekleştirilen müsabakalar oldukça çekişmeli geçiyor. Takımlar rakiplerine üstünlük sağlama ve finale çıkmak adına tüm hünerlerini sergiliyorlar.

12 ilden 8 kız 8 erkek toplam 16 takımın mücadele ettiği müsabakalar 7 Ocak Pazar günü yapılacak olan final maçları ile sona erecek.

Erzincan'da 4-7 Ocak 2018 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakalarda Adıyaman, Ankara, Diyarbakır, Sivas, Elazığ, Rize, Bingöl, Van, Gaziantep, Mardin, Bitlis ve Erzincan takımları mücadele ediyor.

İhlas Haber Ajansı (IHA) - Ağrısöz

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.