1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Hak ve Hakikat Partisi Diyadin de
Hak ve Hakikat Partisi Diyadin de

Hak ve Hakikat Partisi Diyadin de

Hak ve Hakikat Partisi Eş Genel Başkanı Serkan Arslan,Ağrı İl Başkanı Dinçer YENİGÜN,Genel Başkan Yardımcısı Mümin MÜNEVVER,Teşkilatlanma Sorumlusu Adem AYDIN,Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Ali ÇINAR,Karadeniz Bölge Sorumlusu..

A+A-


Hak ve Hakikat Partisi Eş Genel Başkanı Serkan Arslan,Ağrı İl Başkanı Dinçer YENİGÜN,Genel Başkan Yardımcısı Mümin MÜNEVVER,Teşkilatlanma Sorumlusu Adem AYDIN,Doğu Anadolu Bölge Sorumlusu Ali ÇINAR,Karadeniz Bölge Sorumlusu Servet GEDİKLİ Diyadin ilçemizi ziyaret etti.
 

28 Ekim saat 11:00’ da Zirve Düğün Salonunda yapışacak olan Hak ve Hakikat Partisi Ağrı İl Başkanlığı 1.Olağan kongresi dolayısıyla ilçemize gelen Parti heyeti, esnaf ziyaretlerinde bulunarak, kanaat önderleriyle ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmeler yaptı.
Aslen Diyadin’li olan İl Başkanı Dinçer YENİGÜN ilçe halkı tarafından büyük bir ilgiyle saygıyla karşılandı.

2008 yılında Tasavvuf Alimi, Mutasavvıf Dursun GÜNEŞ - Seyyid Muhammed Ali Başkanlığında kurulan Hak ve Hakikat Partisi, gelecek dönem yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde iddialı olarak “sürpriz parti” olmayı hedefliyor. 

Ülke genelinde 50den fazla ilde teşkilatlanmasını tamamlamış olan Hak Parti,hızla kongre işlemlerini sürdürmektedir. İslami siyaset penceresine yeni bir boyut kazandıran Hak Parti Ümmetin sesi olmaya, Hak ve Adaleti yeryüzüne hakim kılmaya gayret göstermektedir.  

‘Şimdi Hakikat Zamanı’ sloganıyla siyaset yolunda adım adım ilerleyen Hak Parti, Ağrı bölgesinde ciddi çalışmalarıyla ve projeleriyle dikkat çekmektedir. Ağrı halkı tarafından tanınan ve büyük ilgi gören Genel Başkan Dursun Güneş aynı zamanda şair ve yazardır. Ağrı ile ilgili şu dizeleri kaleme almıştır.

GEL AĞRI’YA GEL AĞRI’YA

Böyle emreyledi Çalap 
Gel Ağrı’ya gel Ağrı’ya 
Çıka geldi Ebu Turab
İl Ağrı’ya il Ağrı’ya

Sanırsın serendip bağı 
Bu çağ Mehdi Resül çağı 
Şenleniyor Ağrı dağı 
Gel Ağrı’ya gel Ağrı’ya

Burası bir harman yeri 
Bülbüllere seyran yeri 
Görüldü Allah’ın eri 
Gel Ağrı’ya gel Ağrı’ya

Saklıdır sırrı hikmet-i 
Allah’ın türlü nimeti
Geldi hakkın emaneti 
Gel Ağrı’ya gel Ağrı’ya

Geldi Ağrı’ya Ali yar 
Hak Teâlâ’dan yadigâr 
Gel bütün Ümmet-i uyar 
Gel Ağrı’ya gel Ağrı’ya

Hak Parti Heyeti,
Genel Başkan Sayın Dursun GÜNEŞ - Seyyid Muhammed Ali Efendinin katılımıyla gerçekleşecek olan İl Başkanlığı kongresine tüm halkımızı davet ederek ilçemizden ayrıldı.
hak-ve-hakikat-partisi-diyadin-de.PNGhak-ve-hakikat-partisi-diyadin-de.JPGhak-ve-hakikat-partisi-diyadin-de-001.JPG
 

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.