1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gupse Özay hamile mi ? Gupse Özay'dan net cevap!
Gupse Özay hamile mi ? Gupse Özay'dan net cevap!

Gupse Özay hamile mi ? Gupse Özay'dan net cevap!

6 yıldır birlikte olan oyuncu çift Barış Arduç ve Gupse Özay, 29 Temmuz'da Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran tarafından kıyılan nikâhla evlendi

A+A-

6 yıldır birlikte olan oyuncu çift Barış Arduç ve Gupse Özay, 29 Temmuz'da Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Mütevazi bir törenle evlenen çiftin fotoğrafları hala konuşulurken Gupse Özay- Barış Arduç’un ani evliliğin nedeni ‘bebek’ olarak gösterilmişti. Eşi Barış Arduç'la balayında olan Gupse Özay'dan hamilelik iddialarına yanıt geldi.

Pandemi nedeni ile nikahı ertelemek istemediklerini ancak düğünü önümüzdeki yıl yapacaklarını belirten Barış Arduç - Gupse Özay çifti ile ilgili sürpriz bir iddia atılmıştı. Gupse Özay'ın hamile olduğu hatta bebeklerinin cinsiyetinin de geçtiğimiz gün belli olduğu iddia edildi. Hamile olduğu iddia edilen Gupse Özay'ın bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu ileri sürüldü. İddialar ardından  Gupse Özay'dan açıklama geldi.  Gupse Özay, hamile olmadığını ancak hemen anne olmak istediğini söyledi.

2 günde karar verdile

İkili, nikah ardından yaptıkları açıklamada “Aile büyüklerimiz olmadan düğün de olmaz. Ama şu şartlarda onları kalabalık içine sokmak istemedik. O yüzden nikâhı önden hallettik, önümüzdeki yaz da düğün yaparız” dedi. Özay ise 2 günde karar verip evlendiklerini dile getirdi.

3 yıl önce teklif etmiştim

Barış Arduç, evlenme teklifini üç yıl önce yaptığını söyledi:

“Doğru zaman bugünmüş.”

Gupse Özay’sa düğün seven bir çift olmadıklarını belirtti ve ekledi:

“Onun dizisi biterken, benim filmim başlıyordu. Bir türlü vakti ayarlayamamıştık. Birbirimize hediye almadık. Yarın (bugün) doğum günüm onu bile geçiştirecek.”

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.