1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü - 335 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Göç İdaresi Genel Müdürlüğü - 335 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü - 335 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 335 personel alım ilanı yayımladı! Söz konusu olan ilan Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup,alımlar darklı nitelik ve kadrolarda yapılacaktır. 

A+A-

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü personel alım ilanı yayımladı! Söz konusu olan ilan Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup,alımlar darklı nitelik ve kadrolarda yapılacaktır. 

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere toplamda 335 Kamu Personeli Alımı yapacak. Adayların bu boş kadrolara başvuru yapabilmeleri için kamu personeli seçme sınavından puan almış olmaları şarttır. İlana göre başvuru şartları, alım kadroları ve başvuru tarihleri şöyledir.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATI BİRİMLERİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN GİRİŞ (SÖZLÜ) SINAV DUYURUSU

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile Ek ve Değişiklikleri çerçevesinde Genel Müdürlüğümüz merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere aşağıdaki Ek-1 sayılı tabloda dağılımı gösterilen 79 (yetmiş dokuz) adet Büro Personeli ve 1 (bir) adet Kameraman pozisyonları için toplam 80 (seksen) adet, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere aşağıdaki Ek-2A ve Ek-2B sayılı tablolarda dağılımı gösterilen 239 (iki yüz otuz dokuz) adet Büro Personeli ve 16 (on altı) adet Sosyal Çalışmacı pozisyonları için toplam 255 (iki yüz elli beş) adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

İlanın tam metni için TIKLAYIN<<<


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.