1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Flaş Döviz Kuru Açıklaması
Flaş Döviz Kuru Açıklaması

Flaş Döviz Kuru Açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'Hükümetimizin ekonomi politikalarına yönelik döviz kuru üzerinden yürütülen manipülasyonlar, küresel ekonomik buhran ve pandemi gerçeğine kör, tam bağımsız ve milli duruş hamlelerimizin ..

A+A-

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'Hükümetimizin ekonomi politikalarına yönelik döviz kuru üzerinden yürütülen manipülasyonlar, küresel ekonomik buhran ve pandemi gerçeğine kör, tam bağımsız ve milli duruş hamlelerimizin başarısına sağır olmanın ümitsiz hezeyanlarıdır' dedi.

ibrahim-kalin.jpg

Kalın, Twitter üzerinden, değerlendirmelerde bulundu.

Kalın, "Hükümetimizin ekonomi politikalarına dair döviz kuru üzerinden yürütülen manipülasyonlar ve algılar küresel ekonomik buhran ve pandemi gerçeğine kör, tam bağımsız ve milli duruş hamlelerimizin başarısına sağır olmanın ümitsiz hezeyanlarıdır" ifadelerini kullandı.

​Kalın, Doğu Akdeniz'deki duruma da, "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi yok sayan her girişim sonuçsuz olacaktır. Türkiye, Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde ekonomiden alt yapıya, sağlıktan eğitime, dış politikadan güvenliğe her alanda ülkemizin hak ve menfaatlerini koruma konusunda tam kararlıdır" dedi.

Soylu'dan Albayrak'a destek: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a destek paylaşımında bulundu. Soylu, Albayrak için açılan etiketi alıntılayarak "Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için" dedi.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.