1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Feribot İskelesine Yolcu Bekleme Salonu
Feribot İskelesine Yolcu Bekleme Salonu

Feribot İskelesine Yolcu Bekleme Salonu

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Battalgazi-Baskil arası yolculuk yapan vatandaşların feribot beklerken mağdur olmamaları için Atabey Feribot İskelesine...

A+A-

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Battalgazi-Baskil arası yolculuk yapan vatandaşların feribot beklerken mağdur olmamaları için Atabey Feribot İskelesine bekleme salonu yapıldı.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre Battalgazi ilçesi Atabey Feribot İskelesinden Baskil'e giden veya Baskil'den gelip otobüs bekleyen vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından, yolcu bekleme salonu ve kafe yapıldı.

100 metrekare kapalı, 50 metrekare açık alanı bulunan yolcu bekleme salonu ve kafenin Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Sosyal ve İktisadi İşletmesi tarafından işletilecek.

100 kişi kapasiteli olan bekleme salonu ve kafenin, yolcuların yanı sıra özellikle baraj manzarası eşliğinde gün batımını izlemek isteyen vatandaşlara da sıcak bir ortamda kaliteli hizmetler sunuyor.

Ağrısöz

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.