1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Erzurum'da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi?
Erzurum'da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi?

Erzurum'da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi?

Etkisini gösteren kar yağışı herkesin kafasında 13 Şubat 2020 Perşembe Erzurum’da okullar tatil mi? sorusunun cevabının aranmasında etkili oldu.

A+A-

Erzurum’da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Olacak Mı?

Etkisini gösteren kar yağışı herkesin kafasında 13 Şubat 2020 Perşembe Erzurum’da okullar tatil mi? sorusunun cevabının aranmasında etkili oldu. Peki 13 Şubat 2020 Perşembe Erzurum’da okullar tatil olacak mı? İşte detaylar…

Şehrin öğrencilerinin yanı sıra velilerin de merakla beklemiş olduğu soru 13 Şubat Perşembe Erzurum’da okullar tatil olacak mı? Türkiye’de geçtiğimiz hafta yurt genelinde etkisini gösteren kar yağışı, bazı bölgelerde etkisini yitirmişken, bazı bölgelerde etkisini hala sürdürüyor. Kar yağışının bu kadar etkili olması ise hem velileri hem de öğrencileri merak içerisinde bırakmaya yetti.

Erzurum’da kar nedeniyle eğitim ve öğretim hayatına ara verilip verilmeyeceği ise merak konusu oldu. Peki yarın okullar tatil olacak mı? Konuyla ilgili resmi bir açıklama için gözler valiliğe çevrildi. Erzurum Valiliği ise konuyla ilgili şimdilik bir açıklama yapmadı. 


ERZURUM VALİLİĞİ OKULLARI TATİL EDECEK Mİ?

 ►Not: Erzurum Valiliğinden Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.
28 Yorum
İlgili Haberler