1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Erdoğan nihilizm için ne dedi? Nihilizm uyarısında bulundu
Erdoğan nihilizm için ne dedi?  Nihilizm uyarısında bulundu

Erdoğan nihilizm için ne dedi? Nihilizm uyarısında bulundu

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Gençlik Zirvesi'nde yaptığı konuşmada gençlere yönelik Nihilizm uyarısında bulundu.

A+A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan nihilizm uyarısı! Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Türkiye Gençlik Zirvesi'nde yaptığı konuşmada gençlere yönelik Nihilizm uyarısında bulundu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamaları üzerine Nihilizm'in ne demek olduğu, kelime anlamı, nasıl ortaya çıktığı ve Nihilizm savunucuları araştırılmaya başlandı. Tüm detaylarıyla haberimizde.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampusu'nda düzenlenen Türkiye Gençlik Zirvesi'nde konuşuyor.
 

Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

"Cumhurbaşkanlığı Politika Kurullarından birisinde gençlerle ilgili alt kurul oluşturulmasını gündemimize alabiliriz. Buradan bu müjdeyi de gençlerimize veriyoruz. Devletin de toplumun da asli görevi gençleri tanımlamaktan ziyade anlamaya çalışmaktır. Gençlerle sürekli yüz yüze görüşmemiz, konuşmamız şart. Gençlerle buluşmaya hep önem verdim, vermeye de devam ediyorum. Gençlerin endişelerini ortadan kaldıracak politikalar geliştirmek bizim en önemli politikalarımızdan biridir.
 

Gençlerimize yönelik çalışmalarımızın, dünya dönüşürken sabit kalması düşünülemez. Her şeyin öncelikli muhatabının öncelikle gençler olduğu ortada. Gençlerin hızına ayak uyduramazsak geride kalmaya mahkum oluruz. Gençlerimizin kaygılarını tespit edemezsek, yol göstericilik görevini yerine getiremeyiz. Gençlerin gerisinde kalan değil, onlara rota çizen bir anlayışla yürümeliyiz. Hepimizin ortak sorumluluğu, gençlerimizin, terör, uyuşturucu ve nihilizm tuzağına düşmeyecekleri bir hayatı hazırlamaktır. Gençlerin önündeki engelleri kaldırmanın çabası içinde olacağız. Gençlerin hayal dünyasını yasaklarla kısıtlamayı değil, alabildiğine genişletmeyi savunuyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.