1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Enerjim Organik Tarifesini Seçenlerin Enerjisi Elmalı’da Ormana Dönüştü
Enerjim Organik Tarifesini Seçenlerin Enerjisi Elmalı’da Ormana Dönüştü

Enerjim Organik Tarifesini Seçenlerin Enerjisi Elmalı’da Ormana Dönüştü

Mayıs 2017'de hayata geçirdiği Enerjim Organik tarifesini seçen 1.000 müşterisi adına Elmalı'da 1.000 fidan diken CK Akdeniz Elektrik, bu sayıyı 10 binlere...

A+A-

Mayıs 2017'de hayata geçirdiği Enerjim Organik tarifesini seçen 1.000 müşterisi adına Elmalı'da 1.000 fidan diken CK Akdeniz Elektrik, bu sayıyı 10 binlere kadar taşımayı hedefliyor.

Enerjim Organik tarifesini seçen her müşterisi için bir fidan diken ve "yeşil gelecek sertifikası" veren CK Akdeniz Elektrik, ilk adımı Orman Haftası'nda attı. CK Akdeniz Elektrik, tarifeyi tercih eden 1.000 müşterisi için Antalya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Elmalı'da belirlenen alanda ilk 1.000 fidanın dikimini gerçekleştirdi.

CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "İlk fidanları dikmek için ağaç dikim döneminin gelmesini bekledik. 21-26 Mart Orman Haftası'nda da fidan dikme etkinliğimizi gerçekleştirdik. İlk etapta 1.000 fidan diktik. Bu sayıyı 5 binlere, 10 binlere çıkartarak hem müşterilerimize hem de doğa ve çevreye karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Tüketiciler Elmalı'ya seçti

CK Akdeniz Elektrik, fidanların dikileceği "CK Akdeniz Hatıra Ormanı'nın yerini de tüketicilerin tercihine bırakmıştı. internet üzerinden düzenlenen ankette tüketicilere Kurşunlu, Korkuteli ve Elmalı seçenekleri sunulmuş ve "Ormanınız nerede olsun?" diye sorulmuştu. Çoğunluğun tercihi olan Elmalı'da 10 hektarlık alanda fidanların ilk dikimi Orman Haftası'nda yapıldı.

Celal KÖRLÜ/IHA

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.