1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Akyazı’ya Geliyor
Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Akyazı’ya Geliyor

Eğitimci Yazar Alişan Kapaklıkaya Akyazı’ya Geliyor

Akyazı Belediyesi kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında 09 Nisan Pazartesi günü Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya'yı "Etkili İletişim ve Motivasyon...

A+A-

Akyazı Belediyesi kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında 09 Nisan Pazartesi günü Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya'yı "Etkili İletişim ve Motivasyon ile Aile içi iletişim" konulu konferanslarını vermek üzere Akyazı'ya geliyor.

Aile bireyleri arasında iletişimi kuvvetlendirmek genç bireyleri ve öğrencilere ise etkili iletişim ile birlikte motivasyonu sağlamak amacıyla Akyazı Belediyesi tarafından kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında Eğitimci - Yazar Alişan Kapaklıkaya 09 Nisan Pazartesi günü Akyazı ilçesinde bulunan Kılıçoğlu Düğün salonunda iki farklı konuda konferans verecek. İlk olarak lise öğrencileri için büyük önem taşıyan moral ve motivasyon konusunun üzerinde detaylıca durarak eğitim hayatında en çok yapılan yanlışlar ve bunların nasıl giderilebileceği hakkında önemli bilgilerin yer aldığı "Etkili İletişim ve Motivasyon" konulu konferansı saat 11.00'da ve 14.00'da iki seans halinde verecek. Eğitimci - Yazar Alişan Kapaklıkaya bu konferansın ardından akşam saat 20.00'de aile fertleri arasında yaşanan iletişim kopuklukları, nedenleri ve çözümlerinin yer aldığı aile içi iletişim konulu konferansı verecek.

Celal KÖRLÜ/IHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.