1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Düzce Üniversitesi İhtisaslaşma Alanındaki İşbirliklerine Hızla Devam Ediyor
Düzce Üniversitesi İhtisaslaşma Alanındaki İşbirliklerine Hızla Devam Ediyor

Düzce Üniversitesi İhtisaslaşma Alanındaki İşbirliklerine Hızla Devam Ediyor

Düzce Üniversitesi, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı kapsamında, Çaylı Organik Tarım Limited Şirketi ile...

A+A-

Düzce Üniversitesi, Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Programı kapsamında, Çaylı Organik Tarım Limited Şirketi ile ulusal ve uluslararası alanlarda işbirliği protokolü imzaladı.

Rektörlük Makamında gerçekleşen imza törenine; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Çaylı Organik Tarım Limited Şirketi Müdürü Celal Çay, Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş ve öğretim üyeleri katıldı.

İşbirliği protokolünü, Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Çaylı Organik Tarım Limited Şirketi adına ise Celal Çay imzaladı. Protokol ile taraflar arasında ortak Ar-Ge, Ür-Ge ve inovasyon projelerinin gerçekleştirilmesi, tedarikçiler tarafından ürün tedarikinin yapılması, firmanın ürünlerinin Ar-Ge ve analiz çalışmaları ile ortak yeni ürün geliştirme çalışmalarının yapılması, laboratuvar imkanlarının ortak kullanımı, sektörde karşılaşılan sorunlara bilimsel çözüm yollarının bulunması ve bölgesel kalkınmanın desteklenmesi amaçlanıyor.

Düzce Üniversitesi, gerçekleştirdiği işbirliği protokolleri ile sürdürülebilir kalkınmaya destek olacak projeleri hızla hayata geçiriyor.

IHA

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.