1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bursa'da Asansörde iğrenç taciz!
Bursa'da Asansörde iğrenç taciz!

Bursa'da Asansörde iğrenç taciz!

Bursa'da L.K. adlı kadın, evinin bulunduğu kata çıkmak için bindiği asansörde kimliği belirsiz kişinin elle tacizine uğradı. Olaydan iki gün sonra site yöneticisinin haber verdiği polis ekipleri apartmana gelerek L.K.’ye ulaştı.

A+A-

Bursa'da meydana gelen olay, geçen hafta merkez Osmangazi ilçesinde yaşandı. Kimliği belirsiz bir kişi, evinin bulunduğu siteye giren L.K.’den sitenin bahçe giriş kapısını açması için yardım istedi.

ÖNCE YÜZÜNE, ARDINDAN KALÇASINA DOKUNDU

Kapıyı açan L.K. ile aynı apartmana giren kişi, birlikte asansöre bindi. L.K., kendisiyle konuşmak isteyen kişiden rahatsız olunca asansörden inmek istedi. Bu kişi asansörden ineceği sırada L.K.’nin yüzüne dokundu.

L.K. kendisini taciz eden kişinin elini itti. Bu kez de şüpheli, L.K.’nin kalçasına dokundu. L.K., asansörden inerek, şüpheliye tepki gösterdi. Şüpheli ise L.K.’ye asansöre tekrar binmesi için eliyle ‘gel’ işareti yaptı. L.K. uzaklaşırken, şüpheli asansörde kamera olduğunu fark edince, zemin kata inip apartmandan çıktı.

bursada-asansorde-igrenc-taciz1.jpg

TACİZ ANI KAMERADA

Bu arada olay anı, asansördeki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülere, şüphelinin L.K.’nin önce yüzüne dokunduğu, duruma tepki gösterip inerken de kalçasına dokunduğu görüldü.

"UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM" DEYİP ŞİKAYETÇİ OLMADI

Site yöneticisi, olaydan 2 gün sonra güvenlik kamerası görüntülerini incelediği sırada komşusu L.K.’nin tacize uğradığını fark etti. Site yönetici, durumu polise bildirdi. Polis ekipleri, apartmana gelerek, L.K.’ye ulaştı. Polisin olay anını anlatmasını istediği L.K., ‘Uğraşmak istemiyorum’ diyerek, şüpheliden şikayetçi olmadığını söyledi.

bursada-asansorde-igrenc-taciz2.jpg

Ağrı Söz / Gündem Editörü

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.