1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bursa Ağrı’lılar Derneği olarak çok güzel işlere imza attık
Bursa Ağrı’lılar Derneği olarak çok güzel işlere imza attık

Bursa Ağrı’lılar Derneği olarak çok güzel işlere imza attık

Bursa Ağrı’lılar Derneği olarak çok güzel işlere imza attık

A+A-

Başkan Öztürk yaptığı konuşmada, gazeteciliğin habercilik konusunda çok önemli bir görev üstlendiğini belirterek ” Çok önemli bir mesleği icra ediyorsunuz. Bizler dışarıda sizlerin sayesinde memleketimizde olup bitenleri anlık olarak takip ediyoruz. Ve yine sizin sayenizde fiziki olarak ne kadar uzakta olsak bile yazılı ve görsel basın sayesinde gündemi yakından takip ediyoruz.” dedi.

Bursa’da Ağrı nüfusu ve birlik beraberliğinden de bahseden Öztürk: ‘ Ağrı’lı hemşehrilerimiz tarafından vermiş oldukları oy sonucunda ben ve yönetim kurulum oluştu. Şahsım ve yönetim kurulum ilk günden beri bizlere oy veren, vermeyen, seven, sevmeyen ayrımı yapmadan, kimliğinde ‘Ağrı’ yazan hemşehrilerimizin her anında yanında olmuştur, olmaya da Allah’ın izni ile devam edeceğiz. Bursa’da Ağrı’lılar, birlik beraberlik, dayanışma,yardımlaşma gibi temel kavramlarda hep örnek olmuştur. Sık sık memleketimize ziyaretler yaparak, siyasi ve bürokratlarımızla sürekli olarak iletişim halindeyiz. Ağrı’lı hemşehrilerimiz şunu net olarak bilsinler ki; Öncelikle Bursa’da olmak üzere hiçbir zaman yalnız değiller ! Bizim temel taşımızda birlik beraberlik yatmakta, bizde ki bu birlik beraberlik sayesinde bizler her türlü zorluğu aşmasını da biliriz, yıkmasını da ! Birbirimize sevgi, saygı gösterelim. İnancımız bu şekilde olduğu sürece kaybetmeyiz ! ‘ ifadelerini kullandı.

bursa-agri’lilar-dernegi-olarak-cok-guzel-islere-imza-attik.jpg

Başkan Öztürk; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın ilimize teşrifi ve Ağrı Ak Parti Başkanlığının 6. Olağan İl Kongresi daveti için, şahsım ve beraberimdeki heyet ile memleketimize geldik. Güzel ve ilimiz için fayda getirecek yatırımlar sözünü aldığımız güzel geçen kongrenin ardından bugünümüzü de ilimizde mesleğini icra eden basında emek veren siz değerli güzel insanlara yer ayırdık. Bizler her ne kadar Bursa’da olak bile sizler bizim gözümüz, kulağımız, aynamızsınız. Bursa’da bizleri yakından takip etmenizi, bizleri ziyaret etmenizi ve düzenlemiş olduğumuz birlik beraberlik ve yardımlaşma gecelerimizde her zaman yanımızda görmek isteriz.’ dedi.

Bursa Ağrı’lılar Derneği olarak çok güzel işlere imza atıp, çok doğru projeler üretip hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Öztürk; “Allah kimseyi doğruluktan, dürüstlükten ayırmasın. Özellikle bu yörenin gazetecilerine çok teşekkür ediyorum. Bu doğruluk, dürüstlük sadece gazeteciler için değil herkes için geçerlidir. Bursa Ağrı’lılar Derneği olarak çok güzel işlere imza atıp, çok doğru projeler üretip hayata geçirdik. Bunları yaparken sizlerin çok büyük desteklerini aldık ve tanıtımını sağladık. Elimizden geldiği sürece el birliğiyle Bursa’da Ağrı’lılar olarak değişimi yaşatıyoruz. Bursa’da bu değişimi yaşatırken, şeffaf bir dernekcilik ortaya koyup, vatandaşlarımızın fikirlerine önem verdik” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.