1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bim 29 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda Neler Var
Bim 29 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda Neler Var

Bim 29 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda Neler Var

Bim 29 Haziran 2018 sıcak fırsatlar listesi geleneksel Cuma indirimleri olarak anılmakta ve tüm detayları yazımızın devamında sizlerin emsal mağazalar ile fiyat kıyaslamaları yapabilmeniz için görsel, video anlatım ve yazılı olarak sunulacaktır.

A+A-

Bim 29 Haziran 2018 sıcak fırsatlar listesi geleneksel Cuma indirimleri olarak anılmakta ve tüm detayları yazımızın devamında sizlerin emsal mağazalar ile fiyat kıyaslamaları yapabilmeniz için görsel, video anlatım ve yazılı olarak sunulacaktır.
BİM Marketler ilk açıldıkları dönemlerde haliyle bu kadar talep almadıkları yıllarda genellikle öz markaları ile mağazalarında hizmet veriyor olmalarının dezavantajlarını insanların marka bilinirliğine önem veriyor olmaları nedeniyle yaşamışlardır. Fakat bu zaman içerisinde insanların ucuz fiyatlı olmaları nedeniyle bir kereden bir şey çıkmaz deneyelim demesi sonrasında elde ettikleri kalite sayesinde müdavimleri olmaları ile günümüzdeki başarılarına zaman içerisinde ulaşmışlardır.

bim-29-haziran-2018-sayfa2.jpg
Müşterilerin talepleri neticesinde aldıkları güçlerini sürekli olarak kendilerini geliştirmeye harcayan market yetkilileri şube sayılarını sürekli olarak arttırmışlardır. Son dönemlerde Türkiye’nin mağaza sayısın bakımından en büyük market zinciri olma konumlarını en yakın rakiplerine kaptırmış olsalar da ciro bakımından ele alındıklarında hala Türkiye’nin en büyük perakende zinciri konumundadır.

Aktüel fırsat kategorilerinin öncülerinden olan marka ürün çeşitliliği fazla olsun, az olsun fark etmeksizin yıllardır aynı şekilde faaliyette olmaları nedeniyle insanların alışkanlıkları ve ihtiyaçları doğrultusunda yoğun talep alıyorlar. Bu noktada Bim aktüel 29 Haziran 2018 fırsatlarının da sınırlı sürelerde geçerli olması, market şubelerinde özellikle açılış saatlerinde insanların bazı ürünler için yoğunluk oluşturmasına neden olacaktır.
bim-29-haziran-2018-sayfa3.jpg
Bahsettiğimiz üzere özellikle ilk dönemlerde sadece kendi öz markaları ile hizmet vermeleri ve zaman içerisinde uygun fiyatlı satış politikaları belirlemelerine rağmen kesinlikle kaliteden taviz vermiyor olmaları nedeniyle her zaman yükselen trend olmuş ve ulusal markalar ile de cazip anlaşmalar yaparak insanlara fırsat ürünleri kategorisinde oldukça avantajlı seçeneklerin sunulması başarılmıştır. 
bim-29-haziran-2018-cuma-aktuel-katalogunda-neler-var.jpg
BİMde bu hafta listelenecek ürünleri ayrıntılı bir şekilde ele alacağımız yazımızda haftanın ürünü kategorisinde olan ürünleri özellikle altlarını çizerek belirteceğiz. Bu noktada özellikle sezonluk ihtiyaçların karşılanacağı ürün çeşitleri arasında; Dijitsu Mini Buzdolabı, Volta Elektrikli Bisiklet gibi fırsatlar yer almaktadır.
 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!