1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bim'de Bu Hafta Neler Var? / 26 Ekim 2018 İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu
Bim'de Bu Hafta Neler Var? / 26 Ekim 2018 İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim'de Bu Hafta Neler Var? / 26 Ekim 2018 İndirimli Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Market 26 Ekim Aktüeli ile ayrıca içinde bulunduğumuz ekonomik krizi tüketicinin lehine indirimleri ile destekleyerek tüketiciye destek olacağını her zaman hissettirmeye devam ediyor.

A+A-

Türkiye’nin dört bir yanında zincir marketleri bulunan indirim ürünler ile dolu 26 Ekim ürün kataloğunu yayınladı. Yayınlanan katalogları sizler için hep birlikte inceleyelim. 

BİM 26 Ekim kataloğu yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya da kısa sürede yayıldı. Merakla beklenen 26 Ekim 2018 Cuma günü hangi ürünler raflarda yer alacak. Peki birbirinden kaliteli ve uygun fiyata satılan ürünlerden hangileri daha çok ön plana çıkıyor.

Yüzlerce ürünün arasında ev aletleri ve teknolojik ürünlerin daha çok rağbet göreceği bekleniyor. Öte yandan arnika dik durabilen süpürge de uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Çırpıcı hamur ve karıştırıcı özelliği olan el mikseri de raflardaki yerini alacak. Ayrıca büyük kase, meşrubat bardağı, dikdörtgen saklama kabı, ahşap denge oyunu raflarda bulunacak.

Ayrıca BİM Aktüel ikinci sayfasına göz attığımızda birbirinden muhteşem el aletleri yer allıyor. En dikkat çeken ürünler arasında kaynak makinesi,  2 yıl garantili 3 parça makine seti, Tüplü katmer ve gözleme sacı da oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca BİM yaklaşan kış mevsimi öncesi kışlık ayakkabı ve botlarına da Bim 26 Ekim 2018 tarihli kataloglarda yer verdi. 

Bot ve birbirinden güzel ayakkabılar şimdiden merak konusu oldu. Daha bitmedi, sizde tüm bu ürünlerden yararlanmak istiyorsanız gelin BİM’e uğrayın ve alışverişinizi doyasıya yapın. BİM’in ikinci kataloğunu incelediğimizde ise karşımıza birbirinden kaliteli ve inşaat işçilerine yakından ilgilendiren ürünler karşımıza çıkıyor. Kaynak makinesi, sprel akıllı şarj cihazları indirimli fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Öte yandan  BİM yaklaşan kış mevsimi öncesi ne giyeceğimizi unutmayarak kataloglarda kışlık elbise ve ayakkabılara yer veriyor.
Temizlik ürünlerinin de yer aldığı kataloglarda öğrencilere  en çok lazım olan katlanabilir masa yer alıyor. Son dönemlerde artan dolara aldırış etmeden birçok üründe indirime giden BİM kataloglarında mutfak malzemelerine de yer ayırıyor.

Soğuk algın hastalıklarının arttığı bu aralar BİM’de satışa sunulan turşular size iyi gelecek. Her hafta yüzlerce ürünü tüketicilere sunan BİM önümüzdeki haftalarda kataloglarında hangi ürünlere yer verecek. Vatandaşlar şimdiden önümüzdeki hafta kataloglarında hangi ürünlerin yer alacağını merak etmeye başladı bile.
 

BİM aktüel 19 - 25 Ekim 2018 indirim fırsatları, Cuma günü başlayacak ve 25 Ekim 2018 Perşembe akşam kapanışı ile sona erecek. BİM aktüel, haftalık rekabette Salı ve Cuma fırsatları olarak yerini alıyor, ayrıca hafta sonu Cuma kampanyasının devamı ile aktüel haftasını tamamlıyor. Bu hafta BİM aktüel raflarında yer alacak olan indirimli ürünleri her zaman olduğu gibi sizler için değerlendirdik. BİM aktüelin Salı haftanın önerisi kampanyası bu hafta güzel bir çıkış yakaladı. Cuma kampanyasının da hazırlıklarını tamamlamak üzere olan BİM aktüelin, indirim kataloğunu birlikte inceleyelim.

BİM aktüel Cuma indirimleri, marketimizin takipçileri tarafından şimdiden sorgulanmaya başladı. BİM aktüelin indirim kampanyaları aslında tüm vatandaşlarımız tarafından ilgiyle takip ediliyor. Marketçilik sektörünün hırslı rekabetinde, hafta içi BİM Aktüel Salı ve Cuma kampanyası ile farklılık yaratmaya devam eden BİM’i kutluyoruz. BİM aktüel bu hafta raflarında sayısız, farklı, uygun fiyat içeren, şahane ürünleri titiz bir çalışmayla bir araya getirmeyi başarıyor. Sizler de indirim detaylarını merak ediyorsanız, haberimizin sonunda eklediğimiz listeyi mutlaka incelemelisiniz.

Not: Bim 26 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Henüz Yayınlanmadı. Katalogları Geldiğinde Siz Değerli Bim Severlerle Paylaşacağız. Bu Sayafada Takipte Kalın..


►Diğer Bim Kataloglarını İncelemek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

►26 EYLÜL 2018 BİM KATALOGLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ<<
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!