1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. BİM Market - 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında
BİM Market - 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında

BİM Market - 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayında

Bim 22 Haziran'da müşterilerine yine deli dolu indirimli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bim mağazalarında yerini alacak aktüel ürünleri şimdiden merak edilmeye başlandı.

A+A-

Bim market'te her hafta olduğu gibi bu haftada fırsat dolu harika ürünleriyle Bim reyonlarında indirimli aktüel ürünleri yer alacak. Her evin ihtiyacı olan Aktüel ürünlerinde yer alıp almıyacağıda şimdiden merak edilmeye başlandı. 

Bim aktüel ürünler Haziran ayında da dopdolu fırsatlarla müşterilerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. Bim indirim kataloğunda 22 Haziran 2018 cuma günü Bim market şubelerinde satışa sunulması beklenen fırsat ürünlerinde full hd televizyonlardan, masaüstü bilgisayarlar, laptoplar dizüstü bilgisayarlar ile akıllı cep telefonlarının yoğun olarak gelmesi talepleri var.

Peki Bim mağazalarında aktüel katalogda halkın talep ettiği ürünler mi getiriliyor yoksa Bim marketlerinin kendi ihtiyaçları mı dikkate alınarak aktüel ürün katalogları hazırlanıyor soruları her zaman soruluyor. Aslında öncelik Bim marketin yakın ilişki içinde olduğu ürünleri üreten firmalar ve fiyat konusunda anlaşma sağlanan üretici firmalar olsa da aktüel ürünleri takip eden müşterilerin talepleri de dikkate alınıyor.

Bim müşteri hizmetlerine gelen taleplerin karşılanması için yoğun çaba harcandığını duymaktayız. Bunun dışında da aktüel ürün sitelerinde yer alan müşteri yorumları takip ediliyor. Burada vatandaşın en fazla talep ettiği ürünlerin getirilmesine çalışılıyor. Diğer mağazaların aktüel kataloglarının da incelenerek onlardan farklı ürünlerin getirilmesine de çalışıldığı ifade ediliyor.

Bim ucuz ürünler anlamına gelen aktüel ürünler fırsatları ilk kez Bim marketleri tarafından uygulanmaya başlandı. Daha sonra bu kampanyaların müşteriler tarafından takip edildiğinin ortaya çıkması ile diğer marketler zincirlerinde de benzer kampanyalar ve aktüel ürün fırsatları oluşturularak müşterinin özellikle belirli günlerde mağazalara getirilmesi amaçlandı. Şubelere gelen ürünler en ucuz satılan üründür algısına kanmamak lazım. Aynı ürünü çok daha ucuza internetten bulabilirsiniz. Bu yüzden aktüel ürünleri satın almadan önce fiyat analizi ve kıyaslaması yapmanızı tavsiye ederiz.

bim-22-haziran-2018-sayfa1.jpg
BİM 22 HAZİRAN 2018 AKTÜEL ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!