1. HABERLER

  2. YAŞAM/HOBİ

  3. Baba Vanga Kimdir? 2019 Kehanetleri Nelerdir?
Baba Vanga Kimdir? 2019 Kehanetleri Nelerdir?

Baba Vanga Kimdir? 2019 Kehanetleri Nelerdir?

Baba Vanga 2019 kehanetleri nelerdir? Asıl ismi Vangelia olan ve 1911 senesinde Makedonya'da dünyaya gelen Kahin Baba Vanga'nın kehanetleri internette araştırılıyor. Vatandaşlar Baba Vanga'nın 2019 yılı kehanetleri nelerdir..

A+A-

Baba Vanga 2019 kehanetleri nelerdir? Yeni yıl yaklaşırken her zaman olduğu gibi Baba Vanga'nın kehanetleri yine akılllara geldi. Vatandaşlar internette Baba Vanga'nın 2019 yılı için hangi kehanetlerde bulunduğunu araştırmaya başladı. İçerisinde Trump, Putin, Brexit ve Asya Kıtası hakkında çok önemli kehanetlerin bulunduğu 2019 yılı Baba Vanga Kehanetlerini sizler için araştırdık ve haberimize ekledik. İşte o kehanetlerin tamamı...


BABA VANGA 2019 KEHANETLERİ NELERDİR?

Baba Vanga, her ne kadar 1996 yılında hayatını kaybetse de günümüzdeki pek çok olayı öngörmesi ile tanınıyor.

Baba Vanga, DEAŞ'ın ortaya çıkması, 11 Eylül saldırıları, Brexit süreci gibi dünyayı etkileyen büyük olayları da bilmişti.

2018'deki çoğu tahmini tutan Baba Vanga'nın 2019 tahminleri de açıklandı. İşte ünlü kahine göre 2019'de olması beklenenler...

58163.jpg

ASYA'YI TSUNAMİ VURACAK!

Gözleri görmeyen Bulgar kahinin 2019'da yılda mega tsunami beklendiğini ve Asya'nın büyük bir kısmını sileceğini belirtmiş.

PUTİN'E SUİKAST!

2018'de Putin ve Rusya'nın büyük güç olacağını belirten Baba Vanga 2019 için de kehanetlerini sürdürdü. Baba Vanga, 2019 yılında Putin'in yanında çalışan güvenlik ekibi içerisinden Rus lidere suikast düzenleneceği ancak başarısız olacağını iddia etti.

TRUMP HASTALANACAK!

Ünlü kahin, aynı sene içerisinde ABD Başkanı Donald Trump'ın gizemli bir hastalığa yakalanıp sağlık problemleri yaşayacağını öngörüyor. Bu hastalık sonucunda Trump'ta işitme sorunları meydana gelecek.

Baba Vanga'nın bir diğer tahmini de Avrupa hakkında. Ünlü kahin, 2019'da Avrupa'nın ekonomik çöküşünün gerçekleşeceğini iddia etti.

BABA VANGA KİMDİR?

Baba Vanga 1996 yılında hayata veda eden ve görme engelli olan Vangeliya Pandeva ölmeden kısa bir süre önce, 2010 senesinde tüm dünyayı kuşatacak çok büyük bir savaş çıkacağını ortaya atarak şöyle demişti:“2010 yılında aralarında Hindistan’ın da bulunduğu 4 Asya ülkesinin liderlerine suikast düzenlenecek.

Bu suikastlar büyük yankı uyandıracak ve 3. dünya savaşının çıkmasına neden olacak. Kasım ayında başlayacak olan 3.dünya savaşı 2014 yılına kadar devam edecek.”

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911′de Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde doğdu.16 yaşındayken bazılarına bir fırtına sırasında yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden diğer bir kesime göre köylerinin sular altında kalması sonucu öldü sanılan Vanga’nın günler sonra toprak altından çıkarılması sonucu gözlerinin kum ile dolarak kör olan Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası şöhrete ulaştı

.Yaşarken kehanetleri Bulgarlar tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bülümü gerçekleşti.Baba Vanga, Bulgaristan’da 1989 yılında devrilen eski komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkilemeyi başardı

İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi lideri Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilen, Rus gizli servisi KGB’nin bile tavsiyeler aldığı Baba Vanga, 1996 yılında 84 yaşında vefat etti.

termonukleer-reaksiyon-kontrolu.jpg


GERÇEKLEŞEN KEHANETLERİ

Baba Vanga’nın kayıtlara geçen, gerçekleşmiş kehanetlerinden bazıları şöyle:“İki çelik kuş kulelere çarpacak, gökyüzü aydınlanacak” (11 Eylül saldırıları)

“Kursk su altında kalacak, bütün dünya arkasından ağlayacak” (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı)

“Vladimir’in (Putin) zaferi dünyada her şeyi etkileyecek”

“İklimler değişecek” (küresel ısınma)

“Amerika’nın 44′üncü başkanı siyah olacak. Siyahi liderin gelmesinden kısa süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek, dünyaya barış değil, felaket getirecek”

insan-yapimi-gunes.jpg


GELECEKTE NELER OLACAK?

Baba Vanga’nın ölümünden önce kayıtlara geçirilen kehanetlerine göre gelecekte insanoğlunu zor günler bekliyor.

Kanserin dalga dalga yayılmasından komünizmin dönüşüne kadar birçok konuda öngörüde bulunan Baba Vanga, 2012′de kıyametin kopmasından korkanlara da iyi haberler veriyor.Çünkü Baba Vanga’ya göre, dünyanın sonu 3797 yılında gelecek.

Baba Vanga’nın gelecek ile ilgili kayıtlara geçmiş bazı kehanetleri ise şöyle:

“2011 Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal silahlar kullanacak”

“2014 yılında İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak”“2016 yılında Avrupa’nın nüfusu azalacak”

“2018 yılında Dünyanın yeni hakimi Çin olacak”“2043 yılında Müslüman bir devlet Avrupa’ya hükmedecek”

“2046 yılında Hastalıklı her organın yerine yenisi yapılacak”

“2076 yılında Bütün dünyada sınıfsız bir komünizm sistemi yerleşecek”

“2088 yılında Bütün hastalıklar birkaç saniyede tedavi edilecek”

“2097 yılında Kimse yaşlanmayacak”

“2167 yılında Yeni bir din gelecek”

“2304 yılında Ay’ın tüm sırları çözülecek”

“3797 yılında Dünyanın sonu gelecek. İnsanoğlu başka bir gezegene göçecek ve yeni bir hayat başlayacak”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.