1. HABERLER

  2. PATNOS

  3. AK Parti Patnos Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Şehitlerimize Hatimler Okuttu
AK Parti Patnos Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Şehitlerimize Hatimler Okuttu

AK Parti Patnos Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Şehitlerimize Hatimler Okuttu

Patnos AK Parti Kadın Kolları’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Hatim indirdi. Adalet ve Kalkınma Partisi Patnos Kadınları tarafından, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle şehitlerimize hatimler, Yasinler, Kuran ve mevlit okutuldu.

A+A-

Patnos AK Parti Kadın Kolları’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Hatim indirdi. 
Adalet ve Kalkınma Partisi Patnos Kadınları tarafından, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle şehitlerimize hatimler, Yasinler, Kuran ve mevlit okutuldu. 

AK Parti Patnos Kadın Kolları Başkanı Nuran Kılıç ve Kadın Kolları tarafından yapılan etkinlikte, Patnos’un kadişinaz, değerli, vefakâr çok kıymetli kadınları ile yoğun bir katılım sağladı. 

Gazetecilere açıklama yapan Başkan Nuran Kılıç, “Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolaysıyla, şehitlerimize hatimler, Yasinler, Kuran ve Mevlit programı şeklinde vatanımızın birliği beraberliği, askerlerimizin sağlığı ve muzaffer olmaları için mevlit programını yaptık . Müftümüz, Çay Mahallesi Fatih Cami imamı İsmail Hoca, Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay’ın katkılarından ve tüm katılımcılardan, indirdikleri Hatimler, günlerdir okudukları Yasinler, İhlaslar, Fatihalar, Mevlitler, Dualar için teşekkür ediyorum. “ dedi. 

ak-parti-patnos-kadin-kollari-8-mart-dunya-kadinlar-gununde-sehitlerimize-hatimler-okuttu.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Diğer Ziyaretçilerle Düşüncelerini Paylaş!