1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir Tekmanlıların Konuğuydu
AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir Tekmanlıların Konuğuydu

AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir Tekmanlıların Konuğuydu

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Tekman, Çanakkale, Aziziye ruhunun tebarüz ettiği, Kudüs mukaddesi endişesinin hane hane yaşandığı, barış...

A+A-

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Tekman, Çanakkale, Aziziye ruhunun tebarüz ettiği, Kudüs mukaddesi endişesinin hane hane yaşandığı, barış ve huzur ikliminin hakim olduğu, AK gönüllerin buluştuğu bir dadaş beldesidir. Bu ruhu yaşatan ve diri tutanlara minnettarız." dedi.

AYDEMİR TEKMANLILARIN KONUĞUYDU

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Vizyon 2023" mesaisi çerçevesinde Tekman ilçesini ziyaret etti. AK Parti İlçe Başkanı Taner Özer ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Milletvekili Aydemir ve heyeti ilçedeki sosyal ve ekonomik yatırımlar hakkında bilgi aldı, ilçe yönetiminin beklenti ve öngörülerini paylaştı.

GÜNDEM DEĞERLENDİRMESİ

Tekman AK Parti ilçe teşkilatında gündem ve yeni dönem hakkında istişarelerde bulunan Milletvekili Aydemir, Tekman halkının AK Parti dönemi üzerine memnuniyetini sorguladı. 2018 yılı içinde Tekman'da gerçekleştirilecek yatırımlar hakkında ilçe yönetim kuruluyla görüş alış verişinde bulunan Milletvekili Aydemir, Tekman'ın Erzurum tarihindeki mana ve önemine kayıt düşerek, marka ilçe konsepti çerçevesinde 2018 yılının Tekman için yeni atılım ve hizmetlere adres olacağını bildirdi.

TEKMANLILARIN MEMNUNİYETİ

Milletvekili Aydemir, "Tekman İlçe teşkilatımızla bir araya gelip yeni dönemi konuştuk. Kayyum kanalıyla yapılan hizmetlerin vatandaşın memnuniyetini artırdığına; bu yaklaşımın 2018'de artarak devamı çok önemli vurgusu yapıldı. Yönetimdeki şevk, heyecanımızı artırdı. "değerlendirmesini yaptı.

TEKMAN ESNAFI AYDEMİR'İ AĞIRLADI

İlçedeki ziyaret kapsamında Tekmanlıların konuğu olan Milletvekili Aydemir, Tekmanlıların gönlünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a karşı özel bir sevgi, saygı ve güvenin bulunduğuna işaret etti. Milletvekili Aydemir, "Tekman'da sokak sokak gezip hemşehrilerimizle dertleştik. Barış ve huzur ikliminin had safhaya ulaştığı bu nadide ilçemiz, hizmetlerden çok memnun. Halkın, Sayın Cumhurbaşkanımız şahsında AK Kadrolara itimadı zirvede. Katkı sunanlara minnettarız. " dedi.

Ağrısöz

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.