1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı / Koray Uymaz Kimdir?
Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı / Koray Uymaz Kimdir?

Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı / Koray Uymaz Kimdir?

AK Parti'nin 2019 yerel seçimlerde Edirne Belediye Başkan adayının kim olacağı merak ediliyordu. Altaylı'nın kulis bilgisinden sonra AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı kim oldu. İşte AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Koray Uymaz kimdir? ...

A+A-

AK Parti'nin Edirne belediye başkan adaylarının açıklanıp açıklanmadığı merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 24 Kasım'da açıkladığı AK Parti belediye başkan adayları arasında Edirne yer almamıştı. AK Parti Edirne belediye başkan adayı kim? Edirne AK Parti belediye başkan adayları 2019, AK Parti Edirne belediye başkan adayları kim oldu? AK Parti Edirne belediye başkan adayları ne zaman açıklanacak sorusu sorulmaya devam ediyor.


 Fatih Altaylı'nın kulis bilgileri doğru çıkarsa AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Koray Uymaz olacak. Peki ama Koray Uymaz kimdir? AK Parti Edirne Belediye Başkan adayı Koray Uymaz kimdir?


 koray-uymaz-kimdir.jpg

 Koray Uymaz Kimdir? Biyografisi

20 yıldır Edirne’de avukatlık yapıyorum. Edirne sevgisi ve Edirneli hemşehrilerime hizmet anlayışıyla hareket ettim. Hiçbir şekilde hizmet dışında bir düşüncem olmadı. AK Parti’nin kurucuları arasında bulundum, merkez ilçe başkanlığı ve il başkanlığı yaptım.

Bunun yanı sıra partimde yönetim kurulu üyeliklerinde bulundum. Bu görevlerimi milletvekili adaylığıyla sürdürmek ve kentime faydalı olmak istiyorum. Partim bana görev verirse ve milletimiz teveccühünü bizden yana kullanırsa Edirne için projelerimiz,  çalışmalarımız var. Ama Edirne için bunlardan ziyade ortaya koyacağımız yüreğimiz var, irademiz var, kararlılığımız ve çalışma azmimiz var.


EDİRNE İLÇELERİ

Ak Parti Enez Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Havsa Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti İpsala Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Keşan Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Lalapaşa Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Meriç Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Merkez Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Süloğlu Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

Ak Parti Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Kim Oldu:

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.