1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı'lı Kız Öğrenciler İspanya'da Staj Görecek
Ağrı'lı Kız Öğrenciler İspanya'da Staj Görecek

Ağrı'lı Kız Öğrenciler İspanya'da Staj Görecek

Kars ve Ağrı'dan 6 kız öğrenciyle iki öğretmen, "AB Standartlarında Astımı Kontrol Altına Almak ve Bakım Uygulamaları Stajı" için İspanya'ya gitti.

A+A-

Kars ve  Ağrı'dan 6 kız öğrenciyle iki öğretmen, " AB Standartlarında Astımı Kontrol Altına Almak ve Bakım Uygulamaları Stajı" için  İspanya'ya gitti.

Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürü Atakan  Karabağ, yaptığı yazılı açıklamada, Ulusal Ajansın organizesiyle  Avrupa Birliği ( AB) projeleri  Erasmus Plus Programı çerçevesinde böyle bir etkinlik başlatıldığını söyledi.

Kars ve  Ağrı'dan bir grubun  İspanya'ya eğitim görmek için gittiğini anlatan  Karabağ, " AB Standartlarında Astımı Kontrol Altına Almak ve Bakım Uygulamaları Stajı için  Sarıkamış  Kazım Karabekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 3 kız öğrenci ve bir öğretmenle koordinatör okul olan  Ağrı'nın  Eleşkirt ilçesi 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 3 kız öğrenciyle bir koordinatör öğretmen olmak suretiyle 8 kişilik grubumuz,  İspanya'nın Salamanca kentinde 19 gün süreyle eğitim görecek. İnşallah faydalı bir staj olur." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.