1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı'da Neler Oluyor? 2019 Savaşımı
Ağrı'da Neler Oluyor? 2019 Savaşımı

Ağrı'da Neler Oluyor? 2019 Savaşımı

Ağrılı hemşehrimiz olan Hüseyin DEMİR, yaklaşık iki yıldır Ağrı milletvekili Cesim Gökçe tarafından uğradığı itibar suikastını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın isimlere şikayet edeceğini kendi..

A+A-

Ağrılı hemşehrimiz olan Hüseyin DEMİR, yaklaşık iki yıldır Ağrı milletvekili Cesim Gökçe tarafından uğradığı itibar suikastını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın isimlere şikayet edeceğini kendi sosyal medya hesabından 30.10.2017 tarihinde duyurmuştu. Bunun üzerine kendisine atılan iftiraların sahte delil ve tanıklarla yapıldığını yine sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Vekilin kendisi ile neden uğraştığına anlam veremeyen Demir,  projelerini sekteye uğratmak için yapıldığını söyledi.

2019 SEÇİMLERİNDE ÜLKEME HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM
 
Vekil Cesim Gökçenin Ağrı ile ilgili sorunlarla ilgilenmediğini söyleyen Demir, kendisine yalan yanlış bilgi sızdıranların kişilerin kurumlardan ihale almak için Vekili kullandıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti; Siyaset yapmak herkesin harcı değildir, siyaset en ufak bir eleştiride adliyeye koşmak değil, Hele hele memuriyetten siyasete atılıp bir beldeyi, bir ilçeyi yönetmeye talip olanların hiç mi hiç harcı değil. Siyaset, özümseyebilmek, sindirebilmek, geniş düşünmektir ve eleştirilerden ders alma sanatıdır. Tüm bunlar için de karakterinde, yapın da böyle bir özelliğin olması gerekir.  Hırs, ihtiras, ne oldum delisi olmak ve kin! Bunlar sahip oldukları kişiyi yerler, bitirirler. Siyaset Akademileri bile bunları değiştiremezler. diye konuştu.

 

MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİĞİNDEN BERİ HALKLA UĞRAŞTI

Demir yaklaşık dört yıldır İzmir ve İstanbul da ikamet ettiğini Milli Yazılımlar ve Savunma Sanayisi alanında çalışmalar yaptığını ve iki yıldır da vekil Cesim Gökçenin kendisiyle uğraştığını, Ağrı ilinin beşer sermayelerini harcamak istediğini Hüseyin Demir gibi bir çok kişiyi de yıpratmak için çaba gösterdiğini sözlerini ekledi.
 

DEMİR: BENİMLE UĞRAŞTIĞI KADAR HASTANE İNŞAATI İLE UĞRAŞMADI

Ağrı ilinde bir çok sorunun olduğunu bu sorunların başında ise Ağrı Devlet Hastanesinin inşaatı ve İşsizlik olduğunu ve Cesim gökçenin bu sorunlarla ilgilenmediğini belirten Demir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 ilden 51 AK Parti milletvekili ile parti genel merkezinde buluştuğu toplantıda bile Ağrı’da 10 yıldır süren bir hastane inşaatının uzamasına sitem ettiğini, “Ağrı’ya gittiğinde bunun hesabını soracağını, fena fırçalayacağını.” söylemişti.  Cumhurbaşkanımızın bu konuyu bile gündeme getirmesi benim ne kadar haklı olduğumu göstermektedir. diye konuştu. Editör: Cenap Elem / Kaynak: Nuhtv.net

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.