1. HABERLER

  2. DOĞUBAYAZIT

  3. Ağrı'da Engelli Evde Bakım Hizmeti Eğitimi verildi
Ağrı'da Engelli Evde Bakım Hizmeti Eğitimi verildi

Ağrı'da Engelli Evde Bakım Hizmeti Eğitimi verildi

Doğubayazıt Sosyal Hizmet Merkezi tarafından evde bakım hizmetinden faydalanan engelli yakınlarına Engelli Evde Bakım Hizmeti hakkında eğitim verildi.

A+A-

Doğubayazıt Sosyal Hizmet Merkezi tarafından ilçe Milli Eğitim Konferans salonunda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şafi Erim’in katılımı ile Engelli evde bakım hizmetinden faydalanan 62 engelli yakınına Engelli Evde Bakım Hizmetleri hakkında eğitim verildi.

Engelli Evde Bakım Hizmetlerinin eğitimi kanuni dayanakların, ilgili mevzuatlar ve Engelli Sağlık Kurulu raporları hakkında İlçe Müdürlüğü Personeli Leyla Kaya tarafından eğitim verildi. bireylerin öz bakımı ve hijyen konulu eğitimi için Sağlık İlçe Müdürlüğü personeli Burcu Aslantürk tarafından eğitim verildi. Programa katılan toplamda yüz kişiye yakın kişi eğitime katıldı. Büyük başarılara imza atan ve “Gönlümün Hazineleri“ isimli şiir kitabını yazan engelli Mertcan Budak davet edildi.

Eğitimin sonunda konuşma yapan İl Müdürü Mehmet Şafi Erim Mertcan Budak’a hediye takdim etti. Mertcan Budak ise yazarı olduğu “Gönlümün Hazineleri“ isimli şiir kitabını imzalayarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şafi Erim’ e hediye etti.

agrida-engelli-evde-bakim-hizmeti-egitimi-verildi1.png

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.