1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı'da 5 Aralık Okullar Tatil Mi?
Ağrı'da 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Ağrı'da 5 Aralık Okullar Tatil Mi?

Ağrı’da okullar tatil mi? Ağrı’da yarın okullar tatil mi, 3 Aralık Salı Ağrı’da okullar tatil mi? Ağrı’da okullar tatil mi son dakika haberlerini hem veliler hem de öğrenciler tarafından merak etmekte.

A+A-

Ağrı’da okullar tatil mi? Ağrı’da yarın okullar tatil mi, 3 Aralık Salı Ağrı’da okullar tatil mi? Ağrı’da okullar tatil mi son dakika haberlerini hem veliler hem de öğrenciler tarafından merak etmekte. Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Ağrı, Kars ve Ardahan'da kar yağışı etkili oluyor. Ağrı’da iki gündür etkili olan sağanak yağış yerini kara bıraktı. Kar yağışı kendi kısa sürede etkisi altına aldı.


AĞRI'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Aşırı soğukların yerini kar yağışına bırakmasının ardından gün içinde yer yer ulaşımda aksaklıklar yaşanmış birçok araç yolda kalmıştı. Yağışın devam etmesi ve etkisini arttırmasıyla her yer beyaza bürünürken gözler Ağrı Valiliğinden yapılacak açıklamaya çevrildi.

►Not: Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


DİYADİN'DE OKULLAR TATİL Mİ?

►Not: Diyadin Kaymakamlığından Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


ELEŞKİRT'TE OKULLAR TATİL Mİ?

►Not: Eleşkirt Kaymakamlığından Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


HAMUR'DA OKULLAR TATİL Mİ?

►Not: Hamur Kaymakamlığından Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


TUTAK'TA OKULLAR TATİL Mİ?

 ►Not: Tutak Kaymakamlığından Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.


TAŞLIÇAY'DA OKULLAR TATİL Mİ?

 ►Not: Taşlıçay Kaymakamlığından Henüz Resmi Bir Açıklama Gelmedi. Yapılacak resmi açıklamanın hemen ardından okulların tatil edildiğini haberimizden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.