1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı'da, 30 Ağustos Zafer Bayramı
Ağrı'da, 30 Ağustos Zafer Bayramı

Ağrı'da, 30 Ağustos Zafer Bayramı

Ağrı'da, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Vali Süleyman Elban şehit yakınları ve gazilere yemek verdi.

A+A-

Ağrı'da,  30 Ağustos Zafer Bayramı ve  Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Vali  Süleyman Elban şehit yakınları ve gazilere yemek verdi.

Orduevi'nde düzenlenen programda konuşan Vali  Süleyman Elban, dünyanın en kıymetli topraklarında yaşadıklarını belirterek, "Buraya bu değeri katan, bu yurt bize vatan olduğu günden beri kanıyla bu toprakları sulayan aziz şehitlerimizdir. Buraya kanını ve alın terini döken gazilerimizdir." dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayan Elban, şöyle konuştu: 

"Bugün de yine bu vatanı parçalamak ve bu milleti bölmek isteyenlere karşı verilmiş mücadele sonunda elde edilmiş büyük zaferlerden birisini, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz. Hepimizin  Zafer Bayramı Kutlu olsun. Aynı zamanda yaklaşan kurban bayramınızı da tebrik ediyorum. Ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimize rahmet diliyorum. Şu anda silahıyla, kalemiyle, varıyla, yoğuyla mücadele eden güvenlik güçlerimiz olmak üzere bütün vatan evlatlarını Rabbim muhafaza etsin. Allah onların ayaklarına taş değdirmesin."

Programa,  AK Parti  Ağrı  Milletvekili Cesim  Gökçe, 12. Mekanize  Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, İl Emniyet Müdürü  Kenan Yıldız, İl  Jandarma Komutanı Kıdemli Albay  Gökhan Şahin, Vali Yardımcısı  Kamil Aksoy, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.