1. HABERLER

  2. AĞRI

  3. Ağrı’da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi?
Ağrı’da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi?

Ağrı’da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi?

Kar yağışı etkisini gösterirken, birçok il kar kalınlığının artışı ve yer yer tipiye dönüşen kar yağışı ile durumdan olumsuz etkilendi. Hal böyle olunca Ağrı’da eğitim-öğretim hayatını sürdürenlerin kafasında ise tek bir soru oluştu.

A+A-

Ağrı’da 13 Şubat Yarın Okullar Tatil Mi Edildi?

Kar yağışı etkisini gösterirken, birçok il kar kalınlığının artışı ve yer yer tipiye dönüşen kar yağışı ile durumdan olumsuz etkilendi. Hal böyle olunca Ağrı’da eğitim-öğretim hayatını sürdürenlerin kafasında ise tek bir soru oluştu. O da 13 Şubat Perşembe günü Ağrı’da okulların tatil olup olmayacağı. Peki Ağrı’da okullar tatil edilecek mi? İşte detaylar….

 Kar yağışı, en çok Doğu Anadolu Bölgesi’ni etkiledi. Bu süreçte en çok merak edilen soru ise Ağrı’da 13 Şubat 2020 Perşembe günü okulların tatil olup olmayacağı oldu. Tatil ile ilgili hem öğrenciler hem de veliler Ağrı Valiliği’nden bir açıklama bekliyor. 

Konuyla ilgili ise Ağrı Valiliği henüz bir açıklama yapmadı. Açıklama yapıldığı an güncel bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz. 


AĞRI'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Ağrı Valiliğinden Yapılan Açıklamada: Olumsuz hava şartlarından dolayı 13.02.2020 Perşembe günü il merkezi ve merkez ilçedeki köylerimizde ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim ve öğretime gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeline gün süre ile idari izin verilmiştir.

agri-025.jpg


DOĞUBAYAZIT'TA OKULLAR TATİL Mİ? 

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Yapılan Açıklamada: 13.02.2020 tarihinde ilçemizde beklenen yoğun kar yağışı sebebiyle taşımalı eğitim yapan ve köy okullarımızda eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir. 


PATNOS'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Yapılan Açıklamada: olumsuz hava şartlarından dolayı 13.02.2020 Perşembe günü ilçemiz merkez ve tüm köylerinde eğitim-öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir


DİYADİN'DE OKULLAR TATİL Mİ?

Diyadin Kaymakamlığından yapılan açıklamada: İlçemizde olumsuz hava şartlarından dolayı 13.02.2020 Perşembe günü ilçe merkezi ve köylerimizde ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim ve öğretime gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli gün süre ile idari izinli sayılacaktır.

diyadin-001.jpg


ELEŞKİRT'TE OKULLAR TATİL Mİ?

 Eleşkirt Kaymakamlığından Yapılan Açıklamada: İlçemizde olumsuz hava şartlarından dolayı 13.02.2020 Perşembe günü ilçe merkezi ve köylerimizde ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim ve öğretime gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeli gün süre ile idari izinli sayılacaktır.

0dsfdf.jpg


HAMUR'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Yapılan Açıklamada: İlçemizde ilçe merkezi ve köylerinde yoğun kar yağışı ve fırtına nedeniyle okulöncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarının tamamı 13.02.2020 perşembe günü itibariyle bir gün tatil edildi.


TUTAK'TA OKULLAR TATİL Mİ?

 Tutak Kaymakamlığından Yapılan Açıklamada: Mevsim şartlarından dolayı 13.02.2020 Perşembe günü İlçe merkezi ile köylerimizde bulunan ilkokullar ortaokullar ve liselerde eğitim ve öğretime 1 gün süre ile ara verilmiş aynı zamanda engelli ve hamile kamu personeline 1 gün süre ile idari izin verilmiştir


TAŞLIÇAY'DA OKULLAR TATİL Mİ?

 Taşlıçay Kaymakamlığından Yapılan Açıklamada: Olumsuz hava şartlarından dolayı 13.02.2020 Perşembe günü ilçe merkezi ve köylerimizde ilk ve ortaokullar ile liselerde eğitim ve öğretime 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeline 1 gün süre ile idari izin verilmiştir.

taslicay-001.jpg


Son Güncelleme Saat: 18:36 / Yönetici: Abdullah ADEMİ

Son Güncelleme Saat: 19:36 / 
Editör: Büşra Kılıç

HABERE YORUM KAT

UYARI: Bir Yorum Yapın Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum