1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı Osmanlı Ocakları Evet Çalışmasına Doyamadı!
Ağrı Osmanlı Ocakları Evet Çalışmasına Doyamadı!

Ağrı Osmanlı Ocakları Evet Çalışmasına Doyamadı!

Referandum çalışmalarının başladığı günden bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ağrı Osmanlı Ocakları İl Başkanı Sayın Selahattin Aktaş..

A+A-

Referandum çalışmalarının başladığı günden bu yana çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ağrı Osmanlı Ocakları İl Başkanı Sayın Selahattin Aktaş, referandum sürecinde Ağrı ve çevredeki tüm Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde adım atılmadık nokta bırakmadı. Yaptığı çalışmalarla ilgili açıklamalar yapan Aktaş, ekibi ile birlikte yürüttükleri çalışmalardan ne kadar memnun olduğu belirtti. 

Referandum sürecinde yaptıkları çalışmalarla ilgili açıklamalar yapan Aktaş, çalışmaların başladığı günden bu yana sadece Ağrı ve ilçelerinde değil ayı zamanda tüm Doğu ve Güneydoğu Anadolu şehirlerinde tüm güçleri ile çalışmalara devam ettiklerini belirtti. 

Referandum sürecinde kapı kapı dolaşarak tüm evlere referandum sürecindeki hedefleri ve nelerin olacağını anlattıklarını ifade eden Aktaş, teşkilatı ile birlikte elde ettiği haklı başarının sadece kendilerine ait olmadığını belirterek, bu başarıyı tüm Türkiye halkına armağan ettiğini dile getirdi. 

Bugün yapılan referandum oylamasında yaptıkları çalışmaların da Türkiye halkı için hayırlı olmasını dileyen Aktaş, yaptığı açıklamalarda verilecek olan her evet oyunun yeni Türkiye’nin büyümesi ve dünya genelinde haksızlığa uğrayan tüm insanların umudu için atılacak ilk adım olduğunu belirtti. 

agri-osmanli-ocaklari-evet-calismasina-doyamadi!.jpgagri-osmanli-ocaklari-evet-calismasina-doyamadi!-001.jpgagri-osmanli-ocaklari-evet-calismasina-doyamadi!-002.jpg

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.