1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı Fizik Tedavi Hastanesi’nde Sona Gelindi
Ağrı Fizik Tedavi Hastanesi’nde Sona Gelindi

Ağrı Fizik Tedavi Hastanesi’nde Sona Gelindi

 Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı karşısında yer alan Karaköse Kaplıcası ve Turizm Alanı’nda yapılan 50 yataklı Fizik Tedavi Hastanesi’nin inşaatında sona gelindi.

A+A-

Ağrı Fizik Tedavi Hastanesi’nde Sona Gelindi

50 yataklı Ağrı Fizik Tedavi Hastanesi inşaatında sona yaklaşıldı.

 Ağrı Söz / Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı karşısında yer alan Karaköse Kaplıcası ve Turizm Alanı’nda yapılan 50 yataklı Fizik Tedavi Hastanesi’nin inşaatında sona gelindi.

İlk ve Tek Fizik Tedavi Hastanesi Olacak

Gelecek yıl yaz ortasında hizmete açılması beklenen hastane, ayrıca Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’ndeki ilk ve tek Fizik Tedavi Hastanesi olma özelliğini de taşıyor.

48 derece sıcaklıktaki suyuyla bölgedeki hastalara şifa dağıtacak olan Fizik Tedavi Hastanesi’nde, romatizmal hastalıkların yanı sıra, eklem rahatsızlıkları, kronik bel ağrıları, kas, tendon, yumuşak doku hastalıkları, akne, sivilce ve sedef gibi cilt hastalıkları için de destekleyici ve tamamlayıcı tedavi hizmeti verilecek.

Vali Osman Varol Projenin Tüm Detaylarını Yakından İnceledi

Karaköse Kaplıcası ve Turizm Alanı’nda yer alan günübirlik sosyal tesis ve olimpik havuzlarda çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Ağrı Valisi Dr. Osman Varol da merkezin altyapısı, kapasitesi ve projesine ilişkin incelemelerde bulundu.

Ağrı Söz / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUM EDİTÖRÜ: Yorum ve Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın.
1 Yorum