1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ağrı Devlet Hastanesi Zülküf Arslan Görevinde
Ağrı Devlet Hastanesi Zülküf Arslan Görevinde

Ağrı Devlet Hastanesi Zülküf Arslan Görevinde

Daha önce de Ağrı Devlet Hastanesi Müdürlüğü yapmış olan Harun Zülküf Arslan yeniden eski görevine geri döndü.

A+A-

Daha önce de Ağrı Devlet Hastanesi Müdürlüğü yapmış olan Harun Zülküf Arslan yeniden eski görevine geri döndü. Ağrı Devlet Hastanesi Müdürlüğü yaptığı esnada birçok yeniliğe imza atmış ve birçok problemi ortadan kaldırarak bölge halkının sevgilisi olmuş olan Harun Zülküf Arslan’ın geri dönüşü büyük sevinç uyandırdı.

Müdürlüğü esnasında birçok yeniliğe kapı açan Arslan, bilinmeyen bir nedenle ani bir şekilde görevden alınmıştı. Görevden alınışının sonrasında özellikle hastane çalışanları başta olmak üzere tüm bölge halkının şiddetli tepki göstermesine aldırış etmeyen karanlık güçler, görev değişikliği sonrasında bir türlü aynı verimi almayı başaramadı. Bunun sonucunda hastane yönetimi giderek daha kötüleşti ve bunun sonucunda yine olan bölge halkına oldu. Görev değişikliği sonrasında birçok müdür ve başhekim gelmesine rağmen bölge halkına ve hastane çalışanlarına yabancı olmalarından ve işlerini isteyerek, severek yapmadıklarından dolayı bir türlü başarılı olamadılar.

Ağrı Devlet Hastanesi Müdürlüğü yapmış olan Harun Zülküf Arslan özellikle bölge insanının nabzını çok iyi kontrol edip, teknolojik yenilikleri çok yakından takip ederek
Ağrı Devlet Hastanesine entegre etmeyi başarmıştır. Döneminde ortaya çıkmış olan birçok teknolojik yeniliği henüz birçok büyük hastanede olmadan Ağrı Devlet Hastanesine kazandıran Arslan, bölge halkı tarafından çok sevilmişti. Müdürlerinin hastaneden alınmasının sonrasında şiddetli bir tepki göstermelerine rağmen bir türlü seslerini duyuramayan halk, sonunda müdürüne kavuştu.
Özellikle hastanın sorunlarını dinleyen ve oluşan talebe ve i
htiyaca yönelik adımlar atarak, hasta odaklı bir yönetim benimseyen Zülküf Arslan, bugün itibariyle Ağrı Devlet Hastanesi Müdürlüğü görevine yeniden başlıyor. Ağrı Devlet Hastanesi Müdürü Zülküf Arslan ve eski hastane Başhekimi Ömer Durak ile birlikte birçok yararlı faaliyeti aktif hale getirmişlerdir. Özellikle hastanede eksik durumda olan ve bölge halkının ihtiyacı olan birçok hizmeti faal hale getiren hastane müdürü Arslan ve Başhekim Durak, hastanenin sorunlarını ortadan kaldırdıkları gibi aynı zamanda bölge halkınınsa sorunlarının ortadan kalkmasını sağlamışlardır.

Ağrı Devlet Hastanesi çalışanları ve bölge halkının sürekli olarak eski müdürlerini geri istemeleri sonunda cevap buldu ve Zülküf Arslan yeniden göreve başladı. Biz Ağrı Söz ailesi olarak kendisini tebrik eder ve görevinin hayırlara vesile olmasını dileriz. 


Ağrı Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Dr. Ömer Durak ile beraber Hastane Müdürü Harun Zülküf ARSLAN'ın Ağrı Devlet Hastanesine 2015 yılında 3 Ayda yaptıkları hizmetler :


1- KEMOTERAPİ ÜNİTESİ

2- TIBBİ ONKOLOJİ ÜNİTESİ

3- ÇOCUK PSİKİYATRİ POLİKLİNİĞİ

4- EMZİRME ODASI GÜVENLİ ANNELİK EĞİTİM PROGRAMI

5- POLİKLİNİK BEKLEME ALANLARI

6- HASTA MEMNUNİYETİ

7- MALİ TABLO

8- YAŞLI VE ENGELLİ HASTALARIMIZA YÖNELİK ÇALIŞMALAR

9- ÇEVRE DÜZENİ VE OTURMA ALANLARI

 

Devam Eden projelerdi fakat Harun Zülküf Arslan Görevden Ayrıldıktan Sonra Ağrı'da Sağlık 1 yılda çöktü hizmetler bekletilmeye alındı ve Ağrı Devlet Hastanesi bir daha hizmet görmedi hastalar derdini anlatacak ne bir müdür nede bir başhekim bulamadı.

1) ANJİYO ÜNİTESİ

2) ADLİ TIP ÜNİTESİ


Kaynak: Agrisoz.com

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum